Uudis

Partneriotsing

Revalia Tantsukooli seltskonnatantsu tundidesse on registreerunud ka üksikuid, ilma partnerita huvilisi.
Kui Sulle tundub, et mõni partneriotsingul olev inimene võiks Sulle sobida tantsupartneriks, siis võta palun ühendust
tkrevalia tkrevalia.ee.

Et üksikute huviliste andmeid näha, kliki siia!

 

Uued kursused

UUED seltskonnatantsu ALG- ja JÄTKUKURSUSED
 
PIRITAL            
neljapäeviti alates september 2018
VANAMÕISAS
kolmapäeviti alates september 2018
MURASTES
teisipäeviti alates september 2018

Seltskonnatantsu HARJUTUSÕHTUD:
PIRITAL          
neljapäeviti 19.15-20.30
VANAMÕISAS 
kolmapäeviti 18.30-19.45

Eratunnid pruutpaaridele ja pulmalistele teile sobival ajal, lisainfo helen@tkrevalia.ee
 

professionaalsed tantsukingad

Kinkekaardid

pruutpaarile/pulmalisele

Su pulmapäev läheneb tohutu kiirusega, aga elu kõige tähtsam tants on ikka õppimata? Äkki ka ämmad, äiad, emad, isad ja muud pulmalised sooviks seltskonnatantse õppida? Tähtis tants võib selgeks saada kas eratunnis või hoopis tantsukursusel - valik on Sinu.

Tantsusaate heatahtlik kohtunik Merle Klandorf ja tema juhitud Revalia Tantsukooli õpetajad on hea meelega valmis Sinu ja Su tulevase tantsuoskust parandama või lausa A-st ja B-st alustama. Tule oma kallimaga kahekesi või võta sõbrad ja sugulased kaasa ning saad oma pulmapäeval kergemalt hingata!

Seltskonnatantsu algkursused sobivad just hästi esimeseks tutvuseks tulevase pulmatantsuga. Algkursuste programm koosneb populaarsematest seltskonnatantsudest nagu aeglane valss, viini valss, ruutrumba, jive ja fokstrot. Õpime selgeks nende tantsude põhiliikumised. Lisaks soovitame võtta vahetult enne pulmi mõned eratunnid vilumuse saamiseks ja privaatseks harjutamiseks. Algavad algkursused leiad siit. Osavõtuks palume eelnevalt registreeruda aadressile merle tkrevalia.ee teatades enda ja oma partneri nime ning ühe kontakttelefoni.

Kui soovid aga pruutpaaritantsu eraviisiliselt ja eratunnis õppida, siis soovitame eratunde. Tunnid toimuvad vastavalt kokkuleppele õpetajaga.

Pane end kirja Merle Klandorfi juurde: lisainfo ja registreerumine: merle@tkrevalia.ee, 51 558 26.
Samuti annab pruutpaaridele eratunde Tallinnas, Murastes ja Vanamõisas Helen Klandorf-Sadam. Lisainfo ja registreerumine: helen@tkrevalia.ee, 51 094 93

Pruutpaarile ja pulmalistele pakume lisaks:
- erineval tasemel seltskonnatantsu kursuseid
- oskaja pluss mitteoskaja eratunde
- kinkekaarti pruutpaarile vabalt valitud summas
- Inglise tantsukingafirma Supadance satiinist tantsukingi, mis sobivad ideaalselt nii pulmakleidi juurde kui ka edaspidi tantsupõrandale. Lakk- ja nahkkingad ka meestele. Kingade kohta saab lisainfot Helen Klandorf-Sadamilt 51 09493, helen@tkrevalia.ee või siit!