Uudis

Partneriotsing

Revalia Tantsukooli seltskonnatantsu tundidesse on registreerunud üksikuid, ilma partnerita huvilisi. Kui Sulle tundub, et mõni partneriotsinguil olev võiks Sulle sobida, siis võta julgesti ühendust telefonil 51 558 26. Et üksikute huviliste andmeid näha, kliki siia!

Kui leiad, et mõni neist võiks Sinule sobida, siis võta julgesti ühendust telefonil 51 558 26.

Uued kursused

Järgmine seltskonnatantsu ALGkursus täiskasvanutele ja keskkooliõpilastele
TALLINNAS - neljapäeviti alates 27.aprillist 2017 - sobib hästi ka pruutpaaridele
MURASTES - teisipäeviti alates 2.maist 2017 - sobib hästi ka pruutpaaridele
VANAMÕISAS - oktoobrist 2017

Järgmine seltskonnatantsu ALGkursus ÜKSIKUTELE
TALLINNAS - neljapäeviti alates 20.aprillist 2017

Järgmine seltskonnatantsu JÄTKUkursus
TALLINNAS - septembrist 2017
MURASTES - septembrist 2017
VANAMÕISAS - septembrist 2017


Seltskonnatantsu harjutusõhtud:
TALLINNAS - neljapäeviti
MURASTES - teisipäeviti

Eratunnid pruutpaaridele ja pulmalistele teile sobival ajal, lisainfo merle@tkrevalia.ee või helen@tkrevalia.ee
 

Supadance Logo

professionaalsed tantsukingad

Kinkekaardid

pruutpaarile/pulmalisele

Su pulmapäev läheneb tohutu kiirusega, aga elu kõige tähtsam tants on ikka õppimata? Äkki ka ämmad, äiad, emad, isad ja muud pulmalised sooviks valsisammud selgeks saada?

Tantsusaate heatahtlik kohtunik Merle Klandorf ja tema juhitud Revalia Tantsukooli õpetajad on hea meelega valmis Sinu ja Su tulevase tantsuoskust parandama või lausa A-st ja B-st alustama. Tule oma kallimaga kahekesi või võta sõbrad ja sugulased kaasa ning saad oma pulmapäeval kergemalt hingata!

Seltskonnatantsu algkursus Tallinnas (Koorti 22, Lindakivi Kultuurikeskus) - sobib pruutpaaridele ja pulmalistele
järgmine seltskonnatantsu ALGkursus täiskasvanutele algab neljapäeval 27. aprillil 2017. Tunnid toimuvad viiel järjestikusel neljapäeval kell 18:00-19:15.

Programm koosneb populaarsematest seltskonnatantsudest nagu aeglane valss, viini valss, ruutrumba, jive ja fokstrot. Õpime selgeks nende tantsude põhiliikumised.

Kursus sobib pruutpaaridele ja pulmalistele kuna annab algteadmised ja pulmatantsu oskuse nimetatud tantsude raames. Lisaks soovitame võtta vahetult enne pulmi mõned eratunnid vilumuse saamiseks ja privaatseks harjutamiseks.

Osavõtuks palume eelnevalt registreeruda aadressile merle tkrevalia.ee teatades enda ja oma partneri nime ning ühe kontakttelefoni.

Hind 50 EUR/inimene (5x75min)

Merle Klandorf soovitab: eratunnid pruutpaarile ja pulmalisele TALLINNAS. Tunnid toimuvad vastavalt kokkuleppele õpetajaga. Pane end kirja: merle@tkrevalia.ee Lisainfo 51 558 26.

Helen Klandorf-Sadam soovitab: eratunnid ja kursused pruutpaarile ja pulmalisele TALLINNAS,  MURASTES ja VANAMÕISAS. Lisainfo ja registreerumine: helen@tkrevalia.ee, 51 094 93

Pruutpaarile ja pulmalistele pakume lisaks:
- erineval tasemel seltskonnatantsu kursuseid
- oskaja pluss mitteoskaja eratunde
- kinkekaarti pruutpaarile vabalt valitud summas
- Inglise tantsukingafirma Supadance satiinist tantsukingi, mis sobivad ideaalselt nii pulmakleidi juurde kui ka edaspidi tantsupõrandale. Lakk- ja nahkkingad ka meestele. Kingade kohta saab lisainfot Helen Klandorf-Sadamilt 51 09493, helen@tkrevalia.ee või siit!