Uudis

Partneriotsing

Revalia Tantsukooli seltskonnatantsu tundidesse on registreerunud ka üksikuid, ilma partnerita huvilisi. Kui Sulle tundub, et mõni partneriotsinguil olev võiks Sulle sobida, siis võta julgesti ühendust telefonil 51 558 26.
Et üksikute huviliste andmeid näha, kliki siia!

 

Uued kursused

Järgmised seltskonnatantsu ALGkursused täiskasvanutele ja keskkooliõpilastele
LASNAMÄEL - neljapäeviti alates
2. novembrist 2017

PIRITAL - neljapäeviti alates
9. novembrist 2017

MURASTES - teisipäeviti alates
31. oktoobrist 2017

VANAMÕISAS - kolmapäeviti alates
10. jaanuarist 2018

Järgmised seltskonnatantsu JÄTKUkursused täiskasvanutele ja keskkooliõpilastele
PIRITAL - neljapäeviti alates
9. novembrist 2017

MURASTES - teisipäeviti alates
9. jaanuarist 2018
VANAMÕISAS - kolmapäeviti alates
8. novembrist 2017


Seltskonnatantsu harjutusõhtud:
MURASTES - teisipäeviti
VANAMÕISAS - kolmapäeviti

Eratunnid pruutpaaridele ja pulmalistele teile sobival ajal, lisainfo merle@tkrevalia.ee või helen@tkrevalia.ee
 

Supadance Logo

professionaalsed tantsukingad

Kinkekaardid

PRUUTPAARILE

Su pulmapäev läheneb tohutu kiirusega, aga elu kõige tähtsam tants on ikka õppimata? Äkki ka ämmad, äiad, emad, isad ja muud pulmalised sooviks seltskonnatantse õppida? Tähtis tants võib selgeks saada kas eratunnis või hoopis tantsukursusel - valik on Sinu.

Tantsusaate heatahtlik kohtunik Merle Klandorf ja tema juhitud Revalia Tantsukooli õpetajad on hea meelega valmis Sinu ja Su tulevase tantsuoskust parandama või lausa A-st ja B-st alustama. Tule oma kallimaga kahekesi või võta sõbrad ja sugulased kaasa ning saad oma pulmapäeval kergemalt hingata!

Seltskonnatantsu algkursused sobivad just hästi esimeseks tutvuseks tulevase pulmatantsuga. Algkursuste programm koosneb populaarsematest seltskonnatantsudest nagu aeglane valss, viini valss, ruutrumba, jive ja fokstrot. Õpime selgeks nende tantsude põhiliikumised. Lisaks soovitame võtta vahetult enne pulmi mõned eratunnid vilumuse saamiseks ja privaatseks harjutamiseks. Algavad algkursused leiad siit.

Kui soovid aga pruutpaaritantsu eraviisiliselt ja eratunnis õppida, siis soovitame eratunde. Tunnid toimuvad vastavalt kokkuleppele õpetajaga: Merle Klandorf, merle@tkrevalia.ee, 51 558 26; Helen Klandorf-Sadam, helen@tkrevalia.ee, 51 094 93

Pruutpaarile ja pulmalistele pakume lisaks:
- erineval tasemel seltskonnatantsu kursuseid
- kinkekaarti pruutpaarile vabalt valitud summas
- Inglise tantsukingafirma Supadance satiinist tantsukingi, mis sobivad ideaalselt nii pulmakleidi juurde kui ka edaspidi tantsupõrandale. Lakk- ja nahkkingad ka meestele. Kingade kohta saab lisainfot helen@tkrevalia.ee, 51 094 93